Hizmetler

Lara Çilingir

Lara çilingir güvenli bir koldan kapı açma ve anahtar yedekleme, kumanda yedekleme işlemleri yapabileceğiniz kurumsal firmadır.

Çelik Kapı Kilidi Açma

Çelik kapı kilitleri en zorlu açma işlemlerinden biridir. Kapı yapısı dayanıklı ve iç kilit sistemleri de diğer kapılara göre daha karmaşık özelliktedir. Kendiniz çelik kapıyı açmaya çalıştığınızda genelde başarısız sonuçlar alırsınız. Kart ile açılırsa o kapıda hata var demektir. Bu da üretici firmayla alakalı bir durumdur. Kapılarınızı doğru seçmeniz, güvenli bir yaşam alanı olması bakımından önemli bir detaydır. Çelik kapı açtırmak için zararsız şekilde işlem yapan firmamıza başvuru yapabilirsiniz.

Anahtarı İçerde Unutmamak İçin Ne Yapmalı

Anahtarı içerde unuttuysanız ve kilidi de asılı şekilde kaldıysa bu büyük bir sorun oluşturabilir. Yani çok kritik dönemlerde içerde unutmamalısınız. Bunu yapmak için de kendi düzeninizde hatırlatıcı işlemler olabilir. Örneğin anahtarlığınız büyük ve belirli yerlerde sabit olabilir. Birçok kişi sürekli değişik yerlerde bıraktığı anahtarını kolayca kaybedebilir. Bu size maddi anlamda ve diğer anlamlarda zarar demektir. Ayrıca işlem gören kapınızda kilit değişiminde çizik de görülebilir. Lara çilingir hizmetleri veren firmamız size tümüyle zararsız bir sonucu amaçlamaktadır. Fakat kapıdaki anahtar unutulması gibi hallerde kendi müdahaleleriniz çiziklere ve kırıklara neden olabilir.

Kapı Yeniden Boyatmak Gerekir Mi?

Kapınızın çilingirden sonra yeniden boyatılması gerekmemelidir. Genelde temiz yapılan işlemlerde buna gerek kalmaz. Yani kilidiniz değişince firmamızda bu işleme gerek kalmadan zararsız şekilde sonuca ulaşılmaktadır. Fakat bireysel çalışan ve teknik açıdan yeterli tecrübesi olmayan kişilere karşı dikkat etmelisiniz. Bireysel çilingir çağırmak kurumsal ahlak dışı bir hizmete meyil demektir.

Anahtar Kopyaları

Bir iş yeri düşünürseniz birçok kişi çalışıyor olabilir ve bazı günler bir kişi açarken diğer günlerde başka bir kişi mağaza açmak durumunda kalabilir. Güvenli kişiler mağaza açmalı ve bu açıdan güvendiğiniz kişilere kopya anahtar vermelisiniz. Anahtar kopyalarını elde etmek için firmamıza taleplerinizi iletebilirsiniz. Lara acil çilingir uygun fiyatlarla hızlı ve güvenli kopya anahtar temini sağlar. Evler ve oto parklar, garaj alanları kumandalarında da talep iletebilirsiniz.