Hizmetler

Muratpaşa Çilingir

Antalya muratpaşa çilingir hizmetleri veren firmamız güvenli kilit açma ve kopya anahtar kumanda vs. oluşturma sağlar.

Prosedüre Uygun Çözümler

Prosedür olarak talep geldiği zaman öncelikle o evle alakalı sizin sorumlu kişi olduğunuzu kanıtlar bir fatura ya da kontrat bilgisi istenmektedir.  Kapı kilidi açmak için öncelikle size bilgi verilir. Kilitli kapılarda bütünüyle kilidin bozulacağı bilgisi baştan verilir.  Bu açma tekniğiyle alakalı bir durumdur. Çilingirle kapı açma işlemlerinin nasıl olduğu konusunda hırsızlara yol vermemek için firmalar bilgi paylaşmamaktadır. Bu nedenle ihtiyacınız olduğunda güveneceğiniz hizmetler alabilir ve hızlıca çözüm bulabilirsiniz.

Anahtar Kırılması Halinde Acil Çilingir

Kilit içerisinde anahtar kırıldığında bunu ancak çilingirle çözmeniz gerekecektir. Bu gibi kritik konularda size gereken tüm çözümü sunuyoruz. Kendi yöntemlerinizi denerken kapının diğer kalan kısımlarına zarar vermemek adına dikkatli olmanız da önemli bir konudur. Kilit içerisinde kalan parçayı deliğe giren ince kancalı bir parçayla çıkarmaya çalışmalısınız. Bu işlem işe yaramadığında muratpaşa çilingir hizmetleri beklentinizi karşılar.

Mekanizma Arızalarında Çilingir

Kapıların ve açılır kapanır sistemi olan yerlerin bir mekanizması vardır. Bu mekanizma eğer otomatik açma kapama sistemiyse kumanda kontrolünde bu işlem yapılır. Kumandada arıza olduğunda yedekleme kopya veya otomatik sistemi açarak giriş sağlama talebiniz olacaktır. Mekanizma kapıdaki kilit üzerinden düşünülürse, kilidin bozulması veya kapandıktan sonra bir daha açılmaması hallerinde çilingir çağırmalısınız.

 Kapı Kilidi Açarken Neler Belirleyicidir?

Bir kapının açılmasında birçok kritere bakılarak hareket edilmektedir. Öncelikle kapının çeşidine bakılır. Bazı kapılar çelik kapı bazıları malzeme ve sistem olarak daha farklıdır. Kapı kilitlerinin açılmasında marka, model, markaya ait ek özellikler varsa bu detaylar vs. dikkate alınmaktadır. Kapı eğer sadece çekilmişse ve kilitli değilse genelde daha kolayca işlem yapılmakta ve sonuca ulaşılmaktadır. Kilitlenmiş kapıların açılmasında süreç daha zor hal alır. Bu zorluk süreye yansır.  Tüm temel bilgileri sizden alarak muratpaşa acil çilingir  talebinizi karşılamaktayız.  

Kapı Kart İle Açılıyorsa

Bir kapının kilidi kart ile kolayca açılıyorsa bu kapı güvenli bir kapı değildir. Bu detay yaşam alanı ya da iş yerleri için hayati önem taşır.